Hakkımızda

Açılım Kutu 1985 yılında deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Kurulduğu ilk zamanlardan bugüne aile olmanın bilinciyle hareket eden ve ekibini de bu yönde oluşturan firmamız, yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz ile sizlere gününde ve zamanında ürün tedariki sağlıyor, çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

Bizler Açılım Kutu olarak yenilikçi bakış açısıyla hareket ediyor ve ürün tasarımlarımıza sahip olduğumuz enerjiyi doğrudan aktarıyoruz. Tedarik ettiğimiz ürünleri son tüketiciye kadar takip ediyor, sahip olduğumuz sağlam ve kaliteli ürün kimliğini korumak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.
 
Kaliteli ham madde kullanan Açılım Kutu, başta otomotiv ve traktör yedek parça, elektrik elektronik sektörü olmak üzere; giyim, kozmetik, gıda sektörlerine hizmet vermekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe genişletmektedir. Müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini hedefleyen firmamız ileri teknoloji ve alanında gelişmiş çalışma ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.
 
Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizleri aramızda görmekten kıvanç duyuyoruz.
 
Saygılarımızla,
Açılım Kutu Ailesi...

Misyonumuz

Açılım Kutu siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini
yenileyen, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eden, sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket eden bir anlayışa sahiptir.

Hedeflerimiz

Farklı ve yeni tasarımlarla mevcut müşteri kapasitemizi arttırmak ve kendimizi sürekli olarak geliştirmek öncelikli hedef ve görevimizdir. Bu hedef doğrultusunda, ilke ve benliğimizden kopmadan sizlerle kurduğumuz ilişkinin uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Açılım Kariyer

Siz de Açılım Kutu ile çalışmak ve kariyerinize yeni bir soluk kazandırmak için bize CV gönderebilirsiniz. 

CV Gönder

Sağlam ürün sağlam kutuda bulunur, hemen bize ulaşın!

İletişim Bilgileri

  • 10025 Sokak No:18 Tekeli – Menderes/İZMİR
  • +90 232 782 22 33
  • +90 232 782 22 34
  • info@acilimkutu.com 
  • pcoksezenler@acilimkutu.com

Copyright © 2019 | AÇILIM KUTU – Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım 5brand